Powered By Blogger

sobota, 5 lutego 2011

Konkursik =)

Konkursik jest prosty:pierwszych 10 osób które dodadzą się do obserwatorów nagrodze prezencikiem =]

2 komentarze:

  1. to ja mój logina na stardoll to jul.98013b :))

    OdpowiedzUsuń
  2. Wiecie co,zmieniam treść konkursu!!!! Wygrywa osoba która zaprosi na mój blog najwięcej osób(oczywiście zapiszą sie do znajomych) wygrana osoba wygrywa 4 prezenty !!!

    OdpowiedzUsuń