Powered By Blogger

poniedziałek, 14 lutego 2011

Metamorfoza na konkursik =]

Przedstawiam metamorfoze konkursową MeDoll HarajukuGirlPL.




                    Zaczne od twarzy =]            PRZED
Podoba mi się bardzo ale najładniej by było gdybyś kochana dała cień do powiek i puderek na policzki=] Ocena:8/10



                                                                Twarz-PO

Zrobiłam makijaż wiosenny(już sie zbliżam ;P) Według mnie wszystko do siebie pasuje.Dałam jasny cień do powiek o kolorze białego i niebieskiego.Maznełam dodatkowo niebieską kreche ;D  Ocena: 10/10


Ubiór-PRZED
Wiem że to kreacja Walentynkowa ale coś mi tak jakby nie pasuje.Może za dużo tego wymieszałaś..... Ocena:7/10

                                                               Ubiór-PO

Trzymałam się tego,że miałaś strój Walentynkowy.Polepszyłam go,teraz mi wszystko pasuje jak ulał. Ocena:10/10

                                                  Życzcie mi powodzenia w konkursie ;D

wtorek, 8 lutego 2011

Starplaza

Oto nowy wygląd starplazy,według mnie jest bosko i cudnie =]

Walentynki 2011

Dzisiaj kupiłam pare rzeczy i patrze mam 2 prezenty.I nad moim kontem(chodzi o ten prostokąt)jest serduszko i linie.Więc nacisnełam i patrze to Walentynkowe prezenty dla użytkowników za kupowanie(naciąganie =/).    Oto 2 fotki:

Rok Królika

Miesiąc później niż reszta świata,ale za to z gigantyczną pompą,przywitali Nowy Rok mieszkańcy Chin.Świętowanie zaczęło się 3 lutego i trwało ponad tydzień.Najhuczniej było w Pekinie,ale uroczyste porady i barwne korowody zorganizowano w każdym większym mieście tego kraju.A jako że ten rok będzie rokiem Królika,ulice zostały zalane wielkimi królikami,za króliki przebrało się też wielu uczestników noworocznych imprez.

poniedziałek, 7 lutego 2011

Prośba =]

Prosze was bardzo wejdźcie na strone http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/ i napiszcie własną petycje.Ta strona musi uzyskać dużo podpisów.Kampania ta polega na podpisywaniu sie i jak ta strona otrzyma jak najwięcej podpisów w Korei Północnej zostanie zakazanie torturowania i innych krzywd wyrzącanych na codzień psom.Najczęściej w Korei Północnej zabijają psy aby mieć mięso.=[
To okropne,prosze podpiszcie.Ja totalnie wymiękłam na filmie z youtube,który jest załączony właśnie do tej strony z petycjami.

Podpisujcie i każcie znajomym!!!!!!

Nowy spoiler =]

Według mnie ciuchy są bardzo ładne.Co wy myślicie?? =]

WYPRZ ;D

Sprzedaje ciuchy które są w mojej szafie.Ceny do ustalenia w mojej KG =]
Serdecznie zapraszam =]

Metamorfoza

Jako 3 metamorfoze robie dollce jul.98013b


                                                          TWARZ-przed
Ten make up jest dopasowany według mnie do stylu emo,taki mocny.Zrobiłbym jaśniejszy.Wszystko wygląda ok.(bez make up'u) 7/10


                                                      TWARZ-po

Taki makijaż mi odpowiada.Bardzo delikatny makijaż komponuje z taką fryzurą=]Zmieniłam kolor włosów,bo poprzedni kolor był jaśniejszy.Po prostu supcio.10/10 bez wahania ;P
PS.ciuchów nie zrobiłam ponieważ masz mało =/

Metamorfoza

Jako 2 metamorfoze daje mojej koleżanki ze stardoll'a OopsyDaisy8790 =]


                                                                  TWARZ-przed
        Nie podoba mi sie fryzura,nie pasuje ci =/Również nie podoba mi sie w jaki sposób nałożyłaś puder. Z wyjątkiem tych dwóch rzeczy wszystko wydaje sie spoko =D 7/10


                                                                  TWARZ-po
                        
      Zrobiłam ci ciemniejsze włosy bo ci w takich bardzo ładnie.Przede wszystkim rozmazałam na policzki puder.Tak o wiele lepiej =].Usta pomalowane pomadką z LUXE wyglądaja pięknie,nie zmieniłam ich koloru.Makijaż mi sie bardzo podoba jak na wiosne lub lato.=] 10/10


                                                      CIUCHY-przed
          W twoim ubiorze nie pasują spodnie i butki.Spodnie zmieniłabym na jeansy a buty na trampki lub na obcac.Więcej uwag nie mam ;P.6/10


                                                                   CIUCHY-po
Ciuchy jak makijaż są wiosenne lub letnie.Wszystko do siebie pasuje.W tym zestawie możesz dodać właśnie te butki.Bardzo mi się podoba długi naszyjnik do tej kreacji.10/10



MAM NADZIEJE ŻE CI SIĘ PODOBA =]

Darmowe skrzydła

1.Wejdź na http://www.goproxing.com/
2. W okienko wpisz http://www.stardoll.com/en/contest/view.php?id=946
3. Zaloguj się na Stardoll
4. Wypełnij quiz
5. Gotowe!

Fryzury za sp.

Wstawiam wam zdjęcie z fryzurami za starpunkty =)

Metamorfoza

Hejka,od dziś dla chętnych robie metamorfozy bez hasła zupełnie za darmo.Chętnych zapraszam do kg =]

Jako 1 metamorfoze wstawie mojej kumpeli PieknaJulia.


                                                                      TWARZ
                               Przed
Według mnie powinnaś zrobić ogrobinge ciemne usta.Włosy nawet pasują.Tylko mi ta łza nie pasuje.Mine masz szczęśliwą a leci ci łza ;D 5/10


                                Po
Teraz mi wszystko pasuje.To jest wersja ss gdybyś nią była.Mi sie podoba 9/10 =]



                                                              CIUCHY

                                          Przed
                                               
Do takiego stroju nie pasują trampki.Na twoim miejscu zdjełabym kapelusz,pasek i trampki.Aby dodać kobiecości założyłabym czarne obcasy.3/10 =[


                              Po
                                                  
        
Ten ciuch to styl Lus-Blues.W tym zestawie pasuje pasek i kapelusz.Buty najbardziej żółte mi pasowały ale lepiej by było gdybyś sie zaopatrzyła w czarne trampki. 9/10 =]


MAM NADZIEJE ŻE CI SIE SPODOBA =]                      

niedziela, 6 lutego 2011

Kradzież!!!

Uważajcie na Julisiablu16 ona kradnie konta!!!!
Ukradła mi to konto ale je odzyskałam.
Nie podawajcie jej hasła,nie róbcie tej głupoty co ja.


Naszczęście odzyskałam konto =] Ufff....

Lutowe HB

Lutowe Hot Buys jest ładne,ale rzeczy na górze są takie sobie,mam na myśli 2 sukienki.
A wy co myślicie o lutowym HB???

sobota, 5 lutego 2011

Konkursik =)

Konkursik jest prosty:pierwszych 10 osób które dodadzą się do obserwatorów nagrodze prezencikiem =]

Spoiler

Najnowsze spoilery.Są nawet nawet.A co wy myślicie ;)??

Powitanie =]

Hejka wszystkim.Mam na imie Sandra i 11 lat(rocznikowo 12).Po prostu kocham stardoll.Jestem normalnie uzależniona ;P.Pewnie każdy tak ma ;)Urodzinki obchodze 21 grudnia a imieniny 19 maja.Mój nick na stardoll to MissNicolcia,prezenty zawsze mile widziane od wszystkich =]


Pozdrawiam Sandruś <3