Powered By Blogger

poniedziałek, 14 lutego 2011

Metamorfoza na konkursik =]

Przedstawiam metamorfoze konkursową MeDoll HarajukuGirlPL.




                    Zaczne od twarzy =]            PRZED
Podoba mi się bardzo ale najładniej by było gdybyś kochana dała cień do powiek i puderek na policzki=] Ocena:8/10



                                                                Twarz-PO

Zrobiłam makijaż wiosenny(już sie zbliżam ;P) Według mnie wszystko do siebie pasuje.Dałam jasny cień do powiek o kolorze białego i niebieskiego.Maznełam dodatkowo niebieską kreche ;D  Ocena: 10/10


Ubiór-PRZED
Wiem że to kreacja Walentynkowa ale coś mi tak jakby nie pasuje.Może za dużo tego wymieszałaś..... Ocena:7/10

                                                               Ubiór-PO

Trzymałam się tego,że miałaś strój Walentynkowy.Polepszyłam go,teraz mi wszystko pasuje jak ulał. Ocena:10/10

                                                  Życzcie mi powodzenia w konkursie ;D

wtorek, 8 lutego 2011

Starplaza

Oto nowy wygląd starplazy,według mnie jest bosko i cudnie =]

Walentynki 2011

Dzisiaj kupiłam pare rzeczy i patrze mam 2 prezenty.I nad moim kontem(chodzi o ten prostokąt)jest serduszko i linie.Więc nacisnełam i patrze to Walentynkowe prezenty dla użytkowników za kupowanie(naciąganie =/).    Oto 2 fotki:

Rok Królika

Miesiąc później niż reszta świata,ale za to z gigantyczną pompą,przywitali Nowy Rok mieszkańcy Chin.Świętowanie zaczęło się 3 lutego i trwało ponad tydzień.Najhuczniej było w Pekinie,ale uroczyste porady i barwne korowody zorganizowano w każdym większym mieście tego kraju.A jako że ten rok będzie rokiem Królika,ulice zostały zalane wielkimi królikami,za króliki przebrało się też wielu uczestników noworocznych imprez.

poniedziałek, 7 lutego 2011

Prośba =]

Prosze was bardzo wejdźcie na strone http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/ i napiszcie własną petycje.Ta strona musi uzyskać dużo podpisów.Kampania ta polega na podpisywaniu sie i jak ta strona otrzyma jak najwięcej podpisów w Korei Północnej zostanie zakazanie torturowania i innych krzywd wyrzącanych na codzień psom.Najczęściej w Korei Północnej zabijają psy aby mieć mięso.=[
To okropne,prosze podpiszcie.Ja totalnie wymiękłam na filmie z youtube,który jest załączony właśnie do tej strony z petycjami.

Podpisujcie i każcie znajomym!!!!!!

Nowy spoiler =]

Według mnie ciuchy są bardzo ładne.Co wy myślicie?? =]

WYPRZ ;D

Sprzedaje ciuchy które są w mojej szafie.Ceny do ustalenia w mojej KG =]
Serdecznie zapraszam =]