Powered By Blogger

poniedziałek, 14 lutego 2011

Metamorfoza na konkursik =]

Przedstawiam metamorfoze konkursową MeDoll HarajukuGirlPL.




                    Zaczne od twarzy =]            PRZED
Podoba mi się bardzo ale najładniej by było gdybyś kochana dała cień do powiek i puderek na policzki=] Ocena:8/10



                                                                Twarz-PO

Zrobiłam makijaż wiosenny(już sie zbliżam ;P) Według mnie wszystko do siebie pasuje.Dałam jasny cień do powiek o kolorze białego i niebieskiego.Maznełam dodatkowo niebieską kreche ;D  Ocena: 10/10


Ubiór-PRZED
Wiem że to kreacja Walentynkowa ale coś mi tak jakby nie pasuje.Może za dużo tego wymieszałaś..... Ocena:7/10

                                                               Ubiór-PO

Trzymałam się tego,że miałaś strój Walentynkowy.Polepszyłam go,teraz mi wszystko pasuje jak ulał. Ocena:10/10

                                                  Życzcie mi powodzenia w konkursie ;D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz