Powered By Blogger

poniedziałek, 7 lutego 2011

Prośba =]

Prosze was bardzo wejdźcie na strone http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/ i napiszcie własną petycje.Ta strona musi uzyskać dużo podpisów.Kampania ta polega na podpisywaniu sie i jak ta strona otrzyma jak najwięcej podpisów w Korei Północnej zostanie zakazanie torturowania i innych krzywd wyrzącanych na codzień psom.Najczęściej w Korei Północnej zabijają psy aby mieć mięso.=[
To okropne,prosze podpiszcie.Ja totalnie wymiękłam na filmie z youtube,który jest załączony właśnie do tej strony z petycjami.

Podpisujcie i każcie znajomym!!!!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz