Powered By Blogger

poniedziałek, 7 lutego 2011

WYPRZ ;D

Sprzedaje ciuchy które są w mojej szafie.Ceny do ustalenia w mojej KG =]
Serdecznie zapraszam =]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz