Blog o stardoll
Zapraszam na mojego bloga =] -MissNicolcia
wtorek, 8 lutego 2011
Walentynki 2011
Dzisiaj kupiłam pare rzeczy i patrze mam 2 prezenty.I nad moim kontem(chodzi o ten prostokąt)jest serduszko i linie.Więc nacisnełam i patrze to Walentynkowe prezenty dla użytkowników za kupowanie(naciąganie =/). Oto 2 fotki:
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz