Powered By Blogger

wtorek, 8 lutego 2011

Walentynki 2011

Dzisiaj kupiłam pare rzeczy i patrze mam 2 prezenty.I nad moim kontem(chodzi o ten prostokąt)jest serduszko i linie.Więc nacisnełam i patrze to Walentynkowe prezenty dla użytkowników za kupowanie(naciąganie =/).    Oto 2 fotki:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz