Jako 2 metamorfoze daje mojej koleżanki ze stardoll'a OopsyDaisy8790 =]
TWARZ-przed
Nie podoba mi sie fryzura,nie pasuje ci =/Również nie podoba mi sie w jaki sposób nałożyłaś puder. Z wyjątkiem tych dwóch rzeczy wszystko wydaje sie spoko =D 7/10
TWARZ-po
Zrobiłam ci ciemniejsze włosy bo ci w takich bardzo ładnie.Przede wszystkim rozmazałam na policzki puder.Tak o wiele lepiej =].Usta pomalowane pomadką z LUXE wyglądaja pięknie,nie zmieniłam ich koloru.Makijaż mi sie bardzo podoba jak na wiosne lub lato.=] 10/10
CIUCHY-przed
W twoim ubiorze nie pasują spodnie i butki.Spodnie zmieniłabym na jeansy a buty na trampki lub na obcac.Więcej uwag nie mam ;P.6/10
CIUCHY-po
Ciuchy jak makijaż są wiosenne lub letnie.Wszystko do siebie pasuje.W tym zestawie możesz dodać właśnie te butki.Bardzo mi się podoba długi naszyjnik do tej kreacji.10/10
MAM NADZIEJE ŻE CI SIĘ PODOBA =]





Brak komentarzy:
Prześlij komentarz