Zaczne od twarzy =] PRZED
Podoba mi się bardzo ale najładniej by było gdybyś kochana dała cień do powiek i puderek na policzki=] Ocena:8/10
Twarz-PO
Zrobiłam makijaż wiosenny(już sie zbliżam ;P) Według mnie wszystko do siebie pasuje.Dałam jasny cień do powiek o kolorze białego i niebieskiego.Maznełam dodatkowo niebieską kreche ;D Ocena: 10/10
Ubiór-PRZED
Wiem że to kreacja Walentynkowa ale coś mi tak jakby nie pasuje.Może za dużo tego wymieszałaś..... Ocena:7/10Ubiór-PO
Trzymałam się tego,że miałaś strój Walentynkowy.Polepszyłam go,teraz mi wszystko pasuje jak ulał. Ocena:10/10
Życzcie mi powodzenia w konkursie ;D






















