Powered By Blogger

sobota, 5 lutego 2011

Powitanie =]

Hejka wszystkim.Mam na imie Sandra i 11 lat(rocznikowo 12).Po prostu kocham stardoll.Jestem normalnie uzależniona ;P.Pewnie każdy tak ma ;)Urodzinki obchodze 21 grudnia a imieniny 19 maja.Mój nick na stardoll to MissNicolcia,prezenty zawsze mile widziane od wszystkich =]


Pozdrawiam Sandruś <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz