Powered By Blogger

poniedziałek, 7 lutego 2011

Metamorfoza

Hejka,od dziś dla chętnych robie metamorfozy bez hasła zupełnie za darmo.Chętnych zapraszam do kg =]

Jako 1 metamorfoze wstawie mojej kumpeli PieknaJulia.


                                                                      TWARZ
                               Przed
Według mnie powinnaś zrobić ogrobinge ciemne usta.Włosy nawet pasują.Tylko mi ta łza nie pasuje.Mine masz szczęśliwą a leci ci łza ;D 5/10


                                Po
Teraz mi wszystko pasuje.To jest wersja ss gdybyś nią była.Mi sie podoba 9/10 =]



                                                              CIUCHY

                                          Przed
                                               
Do takiego stroju nie pasują trampki.Na twoim miejscu zdjełabym kapelusz,pasek i trampki.Aby dodać kobiecości założyłabym czarne obcasy.3/10 =[


                              Po
                                                  
        
Ten ciuch to styl Lus-Blues.W tym zestawie pasuje pasek i kapelusz.Buty najbardziej żółte mi pasowały ale lepiej by było gdybyś sie zaopatrzyła w czarne trampki. 9/10 =]


MAM NADZIEJE ŻE CI SIE SPODOBA =]                      

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz